piątek, 3 czerwca 2016

JAK PODKREŚLIĆ FIGURĘ?


Wczoraj wolne, dzisiaj wolne, żyć nie umierać! Gdyby tak jeszcze mieć siłę do nauki na ostatniej prostej, byłoby cudownie. Jeśli ktoś nie kojarzy, albo zastanawia się nad komunikacją wizerunkową, to ten kierunek jest wyjątkowy, jeśli chodzi o metodę uczenia - wkuwanie, czytanie zdarza się tylko w sesji, a niektórych omija nawet to, bo program zmienia się co roku. Więc kiedy przychodzi ten moment po paru miesiącach, jest naprawdę ciężko się zmusić. I idzie się na zdjęcia, na przykład. Są rzeczy ważne i ważniejsze.
Wspominałam, że w tej spódnicy wyjątkowo lubię swoją figurę? Wspominałam. No to jeszcze raz. Myślę, że taki krój i materiał jest idealny nie tylko dla tych o okrąglejszych kształtach, bo podkreśla też to, co wydaje się nie istnieć np. w dżinsach. Pośladki wyglądają świetnie, ale niestety, musicie liczyć się z tym, że do takiej spódnicy nie ubieramy brzuszka z fałdkami, bo on też zostanie podkreślony. Jednak, jeśli potrzeba wam motywacji, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby kupić taką spódnicę, pracować nad sobą i co tydzień sprawdzać, jak prezentuje się w niej wasza sylwetka! Zawsze jest to kolejny cel, który macie przed sobą i daje wam kopa do działania;)
3 komentarze:

 1. Świetnie wyglądasz w tej sukience! A jaka pupa... <3

  https://agiistyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna bluzeczka , super wyglądasz w tym zestawie

  OdpowiedzUsuń

Spam usuwam. Każdy dotrze do twojego bloga przez twój profil. Link w komentarzu mówi o tobie tylko tyle - prostactwo i brak profesjonalizmu. Szanujmy się!

Instagram